دانلود رایگان نرم افزار Ortho Studio 2018-11-08T19:18:28+00:00

“B-Align” نخستین برند ایرانی الاینرهای شفاف (از سال 1394 تاکنون)

”لابراتوار بهمن“ نخستین لابراتوار ارتودنسی ایران در ارائه الاینرهای شفاف

Transparent Aligner System

نکات مهم قبل از دانلود و نصب نرم افزار:

1- لطفا توجه داشته باشید به دلیل اینکه این نرم افزار، دارای حجمی بیشتر از 80 مگابایت است شما آنرا بصورت فشرده، دانلود خواهید نمود و فایل فشرده شده را پس از دانلود، باید توسط نرم افزارهایی مثل WinRAR که امروزه معمولا روی همه کامپیوترها وجود دارد و یا به راحتی قابل دریافت رایگان از اینترنت است از حالت فشرده شده خارح نموده و نصب نمائید. در صورت لزوم می توانید با لابراتوار تماس بگیرید تا نرم افزار WinRAR برایتان ایمیل شود.

2- قبل از دانلود نرم افزار و پیش از کلیک نمودن روی دکمه سبزرنگ پایین این متن، لطفا فیلترشکن کامپیوتر خود را فعال نمائید.

3- در هنگام دانلود، پیام هشداری توسط گوگل دریافت خواهید نمود مبنی بر اینکه این فایل اجرایی به دلیل زیاد بودن حجم آن قابل اسکن برای وجود ویروس های احتمالی نیست. این موضوع، جای نگرانی ندارد و بدون توجه به این هشدار، روی دکمه ” Download Anyway ” کلیک کرده و این نرم افزار را دانلود کرده و آنرا نصب نمائبد.

4- برای نصب این نرم افزار، کامپیوتر شما باید حتما ویندوز 64 بیتی داشته باشد که می تواند ویندوز 7 و یا بالاتر باشد.

خصوصیات سخت افزاری:

 سی پی یو : حداقل Core i5 با سرعت 3 گیگاهرتز

رم : بین 8 تا 16 گیگابایت 

کارت گرافیک: 2 گیگیابایت

خصوصیات سخت افزاری مذکور باعث میشود این نرم افزار قدرتمند به راحتی روی کامپیوتر شما اجرا شود که البته در حال حاضر بیشتر کامپیوترهای جدید دارای این خصوصیات هستند.

با این حال در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سوال در هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار، می توانید به راحتی با یکی از شماره های لابراتوار تماس بگیرید تا در مورد آن راهنمایی شوید.

شماره های لابراتوار : 02122514821  –  02122514803 

بدون شک، کار کردن با این نرم افزار دقیق برای شما لذت بخش خواهد بود و اگر واقعا تصمیم به حضور در دنیای فناوری دیجیتال سه بعدی ارتودنسی دارید داشتن چنین نرم افزاری روی کامپیوتر شما لازم می باشد.

جهت دانلود نرم افزار فوق، لطفا روی دکمه زیر کلیک ( تب ) نمائید. پس از کلیک، وارد صفحه ای خواهید شد که باید از گوشه بالای سمت راست صفحه روی آیکونی که فلش رو به پایین دارد کلیک کنید تا دانلود آغاز شود.

آنچه شما می توانید با این نرم افزار انجام دهید:

1- این نرم افزار می تواند جهت مشاهده و آنالیز و بررسی مدل ها یا کستهای دیجیتال سه بعدی در یک فضای دیجیتال کاملا سه بعدی به کار می رود و شخص استفاده کننده می تواند با استفاده از آن به بررسی اکلوژن و روابط دندانی و فکی کیس مربوطه پرداخته، اندازه گیری های مختلف دندانی و قوس دندانی و آنالیز بولتون انجام داده و سکشن گیری نماید. over bite و over jet بیمار را به سرعت و دقت اندازه گیری کند و به بررسی نقاط تماس اکلوزالی بیمار پرداخته و بسیاری از عملیات مربوط به تشخیص و طرح درمان را به سرعت و دقت انجام دهد.

2- این نرم افزار کم نظیر به ارتودنتیست یا دندانپزشکی که قصد انجام ارتودنسی نامرئی برای بیمار خود دارد امکان می دهد تا نتیجه انجام حرکات دندانی را که در مرحله حیاتی “ست آپ مجازی یا Virtual Set Up ” توسط لابراتوار و با استفاده از CAD/CAM انجام شده است را مشاهده نموده و تغییرات مورد نظر خود را به لابراتوار اعلام نماید تا پس از انجام تغییرات و اصلاحات مربوطه، مدلهای فیزیکی مربوطه پرینت سه بعدی گشته و الاینر های نامرئی ساخته شوند.

3- ارتودنتیست یا دندانپزشک می تواند با استفاده از این نرم افزار، نتیجه شبیه سازی حرکات دندانی در فضای دیجیتال سه بعدی  ( 3D Digital Diagnostic Setup ) را که توسط لابراتوار و بر اساس دستور العمل ارتودنتیست یا دندانپزشک انجام شده مشاهده نماید و بدین ترتیب قبل از اینکه خود و مطب و بیمارش را درگیر یک طرح درمان کند که از نتیجه آن مطمئن نیست با استفاده از این سرویس ارزشمند، ابتدا طرح درمان خود را در کامپیوتر، شبیه سازی نموده و نتیجه آنرا ببیند و اگر نتیجه بدست آمده در کامپیوتر، نتیجه مطلوب او بود جهت اجرائی نمودن آن طرح درمان در محیط واقعی و در دهان بیمار اقدام نماید.

نکته قابل توجه: این نرم افزار علاوه بر اینکه به ارتودنتیست و دندانپزشک، اجازه انجام عملیات گوناگون می دهد این امکان بی نظیر را برای وی به وجود می آورد تا از نگهداری انبوهی از کستهای گچی که بی جهت، فضای مطب را اشغال می نمایند خلاصی یابد و به جای کستهای گچی فایل های دیجیتال ( مدل های دیجیتال سه بعدی ) آنها را نگهداری کند که فضای بسیار محدودی از هارد دیسک کامپیوتر او را اشغال کرده و علاوه بر آن برای همیشه سالم و مانند روز اول باقی بمانند.

یادآور میشود نرم افزار مذکور، برای همیشه و بطور رایگان در اختیار شما خواهد بود. بدین معنی که نیازی به دریافت لایسنس سالیانه نداشته و فقط برای بار اول نیاز به لایسنس دارد که می تواند توسط لابراتوار بهمن برای شما از شرکت مادر که یک شرکت ایتالیایی است به طور رایگان گرفته شود.

جهت ارتباط با لابراتوار بهمن می توانید از راههای زیر استفاده نمائید:

شماره های تلفن:  02122514803 – 02122514821
شماره تلگرام لابراتوار : 09011059980
آدرس ایمیل : bahmanlab@gmail.com