روند سفارش، ساخت و دریافت الاینرهای B-Align 2019-04-24T14:27:41+00:00

لابراتوار بهمن، نخستین لابراتوار ارتودنسی ایران در ارائه الاینرهای شفاف با استفاده از CAD-CAM

ضمن اظهار خرسندی از اینکه شما الاینرهای شفاف B-Align را جهت الاینرتراپی بیمار خود انتخاب کرده اید با هدف پیشبرد منظم کار، مراحل انجام کار را به اطلاع شما می رسانیم تا شما نیز این مراحل را مد نظر خود داشته باشید و با هماهنگی خوبی که با لابراتوار برقرار می نمائید بتوانید الاینرهای بیمار خود را در سریعترین زمان ممکن و البته با بالاترین دقت ممکن تحویل بگیرید:

مرحله اول: ارسال تمام موارد ذیل به لابراتوار (لابراتوار، تنها زمانی می تواند کار روی کیس شما را آغاز نماید که تمام این موارد به طور کامل به لابراتوار ارسال گردند):

1- اصل برگه سفارش کار مخصوص B-Align که حاوی مشخصات بیمار و هدف نهایی از الاینرتراپی وی می باشد و توسط پزشک معالج، “مهر و امضاء” شده است. این برگه را می توانید از لابراتوار دریافت نمائید.

2- قالبهای PVS (سیلیکونهای افزایشی نوع A ) دندانهای “هر دو فک” بیمار حتی اگر قرار است تنها دندانهای یک فک مرتب شوند. اکیدا توصیه میشود با کلیک روی این جمله، وارد صفحه قالبگیری از بیمار کاندید الاینرتراپی شده و مطالب آنرا با دقت، مرور کرده و به آن عمل نمائید تا از تکرار قالبگیری، پیشگیری گردد.

3- رابطه دندانهای بالا و پایین – رابطه دقیق دندانها، مد نظر می باشد. رابطه با موم از دقت لازم برخوردار نمی باشد.

4- فتوگرافی کامل داخل دهانی و خارج دهانی (عکسهای دیجیتال) که به شماره 09011059980 تلگرام شده یا به آدرس bahmanlab@gmail.com ایمیل شود. لطفا دقت نمائید عکس های ارسالی، طبق نمونه موجود در این لینک باشد(برای دیدن نمونه عکس ها لطفا اینجا را کلیک کنید)

5- تصویر با کیفیت OPG بیمار جهت شبیه سازی کامپیوتری ریشه دندانها که به شماره 09011059980 تلگرام شده یا به آدرس bahmanlab@gmail.com ایمیل میشود.

6- تصویر رسید وجه 600 هزار تومانی بابت پیش پرداخت که به شماره 09011059980 تلگرام شده یا به آدرس bahmanlab@gmail.com ایمیل میشود. دریافت پیش پرداخت، جهت اطمینان لابراتوار از این موضوع است که تصمیم بیمار برای درمان، قطعی است .
شماره کارت جهت واریز وجه : 5022291061190938 به نام علیرضا بهمن

مرحله دوم :

ارسال دو فایل به ایمیل شما پس از گذشت سه روز کاری از زمان تحویل تمام موارد بالا به لابراتوار (تاکید میشود ارسال فایل ها به تلگرام یا … انجام نخواهد شد). یکی از این دو فایل، در واقع مدل دیجیتال سه بعدی دندانهای بیمار می باشد که در نرم افزار Ortho Studio Viewer باز می شود که می توانید با کلیک روی این جمله آنرا دانلود کنید و دیگری گزارش کاملی از کل عملیاتی است که در مرحله CAD یا همان طراحی کامپیوتری برای کیس شما انجام گرفته است. (جهت اینکه مطلع گردید هر یک از این دو فایل، حاوی چه اطلاعاتی هستند لطفا روی این جمله کلیک کنید) …. پس از بررسی هر دو فایل، در صورتیکه “ست آپ” انجام شده برای بیمار شما مورد تائیدتان بود در پاسخ به همان ایمیل، تایید خود را علام کنید و حتما پلن قیمتی مدنظر خود را نیز مشخص نمائید.

مرحله سوم:

ارسال تصویر رسید پرداخت وجه مرحله دوم به شماره تلگرام 09011059980 (یادآور میشود پس از تایید “ست آپ” توسط شما و تعیین پلن قیمتی مد نظر خود، مبلغ باقیمانده هزینه لابراتواری کیس مربوطه از طریق پیامک یا تلگرام به شما اعلام خواهد شد. )

مرحله چهارم:

دریافت تمپلیتها و الاینرها پس از گذشت حداکثر هفت روز کاری از زمان ارسال تصویر رسید پرداخت مرحله دوم به شماره 09011059980 و تایید “ست آپ” توسط شما.