الاینرهای شفاف 2020-08-19T17:28:24+00:00

قابل توجه متخصصان محترم ارتودنسی و دندانپزشکان ارجمند:

به دلیل افزایش روزافزون تقاضا برای الاینرهای شفاف B-Align و با هدف افزایش دقت و کیفیت طراحی دیجیتال و ساخت کامپیوتری این الاینرها، لابراتوار بهمن فقط روی این امر تمرکز داشته و ارائه تمامی سرویس های دیگر همچون ساخت دستگاههای ارتودنسی از نیمه سال 96 تا اطلاع ثانوی در این لابراتوار متوقف شده است.

”لابراتوار ارتودنسی بهمن“ نخستین مرکز ارائه الاینرهای شفاف در ایران ( از سال 1394 )

چرا بسیاری از دندانپزشکان و متخصصان ارتودنسی، ترجیح می دهند از الاینرهای شفاف B-Align برای درمان ارتودنسی نامرئی بیماران خود استفاده کنند؟ به سه دلیل:

1- الاینرهای B-Align در لابراتوار اختصاصی ارتودنسی بهمن ساخته می شوند که به عنوان باتجربه ترین مرکز طراحی و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف در ایران، با استفاده از تجربه هفت ساله فعالیت در محیط دیجیتال سه بعدی و با کاربرد تکنولوژی و متریال آلمان و ایتالیا، بطور “اختصاصی” فقط روی طراحی و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف تمرکز داشته و طبیعتا الاینرهای بسیار دقیقتر و البته با کیفیت تری نسبت به مراکز دیگری (شرکتها و لابراتوارها) می سازد که ساخت الاینر را به عنوان فعالیت جانبی درکنار فعالیتهای دیگر خود انجام می دهند و تمرکز اصلی آنها روی چنین امر مهمی نیست.

2- لابراتوار بهمن در طول درمان در کنار دندانپزشک می ماند و در مواقع بروز مشکل، جهت رفع آن به سرعت وارد عمل می شود و در صورت عدم حصول نتیجه رضایتبخش از درمان، ریفاینمنت(اصلاح پایان درمان) را به رایگان برای دندانپزشک انجام می دهد. به اینصورت که طراحی کامپیوتری را کاملا رایگان انجام داده و بابت ساخت هر الاینر مجدد، مبلغ ناچیزی دریافت می نماید.

3- در مقایسه با سازنده های خارجی الاینرهای شفاف ( که لزوما کیفیت و دقت بهتری هم ندارند) با توجه به اینکه لابراتوار بهمن در داخل ایران حضور داشته و در دسترس دندانپزشک است دندانپزشک با خیالی آسوده و بدون نگرانی از دسترس نبودن لابراتوار سازنده و زمان طولانی دریافت الاینرهای جدید یا جایگزین و از آن مهمتر هزینه بسیار بالاتر الاینرهای وارداتی، اقدام به درمان کیس های کاندید الاینرتراپی خود با الاینرهای شفاف B-Align می نماید.

شکست درمان با الاینرهای شفاف، دلایل مشخصی دارد که با پیشگیری از آن دلایل می توان الاینرتراپی موفقی را تجربه کرد. برای آگاهی از این دلایل، پیشنهاد می کنیم حتما به فایل صوتی زیر گوش دهید:

آیا دندانهای تمام افراد دارای نامنظمی های دندانی با ارتودنسی نامرئی اصلاح می شوند؟

با پیشرفتهایی که در سالهای اخیر در زمینه ارتودنسی نامرئی (الاینرتراپی) صورت گرفته دندانهای بسیاری از افراد دارای نامنظمی های دندانی با ارتودنسی نامرئی کاملا مرتب می شوند. حتی در بسیاری از بیماران با نامنظمی های “شدید” دندانی می توان برای مدتی کوتاه  از سیم، روی تعداد بسیار کمی از دندانها استفاده نمود تا آنها را حرکت داد و سپس باقیمانده درمان که زمان طولانی تری است را با ارتودنسی نامرئی ادامه داد تا بیمار، از مزایای ارتودنسی نامرئی محروم نگردد.

اگر نامنظمی دندانی بیمار شما کم یا متوسط است بدون شک، می توانید با ارتودنسی نامرئی، دندانهای او را مرتب کنید. با اینحال حتی اگر به هم ریختگی دندانی بیمار شما شدید باشد این به هم ریختکی نیز ممکن است با ارتودنسی نامرئی، قابل اصلاح باشد فقط در اینصورت باید به همراه الاینرها از مینی اسکرو و الاستیک نیز استفاده نمائید. با وجود نامنظمی شدید دندانی که ممکن است بیمار شما داشته باشد در خیلی از کیس ها می توانید حداقل، بیشتر مدت درمان بیمار را از الاینرهای شفاف استفاده کنید و فقط مدت کمی، سیمها و براکتها را در دهان او استفاده نمائید. با اینحال در تعداد کمی از بیماران با نامنظمی های “بسیار شدید” دندانی لازم است که تمام مدت درمان، از سیمها و براکتها برای اصلاح موقعیت دندانها استفاده شود و عملا این افراد چاره ای ندارند جز اینکه با مشکلات و معایب ارتودنسی سیمی کنار بیایند و البته مراقب باشند که پس از درمان، دچار پوسیدگی دندانی و دیگر مشکلات نشوند.

نکته مهم: اگر می خواهید درمان ارتودنسی نامرئی برای بیمار شما نیز مانند بسیاری از بیماران ارتودنسی، موثر و کارآمد باشد باید هر سه عامل زیر در درمان او وجود داشته باشد:

1- لابراتوار با تجربه و مسلط به این سیستم. طراحی و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف امری صد در صد علمی و البته تخصصی است و سهم بسیار مهمی در موفقیت درمان ارتودنسی نامرئی دارد و این یعنی الاینرهای شفاف شما باید فقط توسط “لابراتوار تخصصی ارتودنسی” (و نه شرکتهای تجاری و واسطه ای) طراحی و ساخته شوند و آن هم لابراتواری که سابقه، دانش و تجربه انجام این کار را برای مدت طولانی داشته باشد. بنابراین مهم است که بدون توجه به عناوینی همچون “مرکز تخصصی” ، “لابراتوار تخصصی” ، “تنها مرکز” ، “اولین مرکز” و دیگر عناوین، فقط پس از تحقیق در مورد سوابق لابراتوار ارتودنسی طراح و سازنده، برای درمان ارتودنسی نامرئی اقدام نمائید. این موضوع به حدی دارای اهمیت است که درمان ارتودنسی نامرئی، حتی توسط متخصص ارتودنسی حرفه ای هم بدون بهره گیری از یک لابراتوار باسابقه و تخصصی در این زمینه، محکوم به شکست است.

2- ارتودنتیست یا دندانپزشک آشنا به این سیستم. 

3- همکاری بیمار شما در طول درمان. لازم است 22 ساعت در شبانه روز از این الاینرهای شفاف (ردیف کننده های دندانی بدون سیم) استفاده شود تا نتیجه لازم به دست آید. ناگفته نماند به دلیل شفاف بودن الاینرها و راحتی استفاده از آنها ، همکاری بیماران در طول درمان معمولا خوب است.

چرا امروزه دندانپزشکان از الاینرهای شفاف، استقبال می کنند؟ به دو دلیل:

1- از آنجا که الاینرهای شفاف در مرتب نمودن دندانهای نامنظم و گاها در اصلاح اکلوژن، بخصوص در سگمنت قدامی، موفق عمل می کنند به عنوان پیش نیازی غیر قابل انکار برای بسیاری از متقاضیان طراحی لبخند، درمانهای زیبایی، ترمیمی و حتی پروتز و ایمپلنت برای بزرگسالان و نوجوانان مطرح هستند بطوریکه در صورت عدم مرتب نمودن دندانها و اصلاح اکلوژن توسط الاینرهای شفاف، نتیجه درمان بسیاری از کیس های کاندید طراحی لبخند، غیراصولی و بی ثبات شده و به سرعت یا به مرور زمان با شکست مواجه می شود. در نتیجه ابتدا باید دندانها توسط الاینرهای شفاف، بر اساس اصول اکلوژن و طراحی لبخند مرتب شوند و سپس با استفاده از درمانهای ترمیمی و یا پروتزی کار طراحی لبخند و بازسازی اکلوژن خاتمه یابد.

2- پاسخ به تقاضای روزافزون بیماران برای ارتودنسی نامرئی (به دلیل خصوصیات کم نظیر این نوع از درمان ارتودنسی)

جهت اطلاع از انواع کیس های کاندید درمان با الاینرهای شفاف B-Align لطفا به این فایل صوتی گوش دهید:

چه کیس هایی کاندید درمان با الاینرهای شفاف B-Align هستند؟

1- بیماران کلاس یک که کرودینگ خفیف یا متوسط در سگمنت قدامی دارند.

2- بیمارانی که قصد کاربرد ایمپلنت در فضای بی دندانی (بخصوص در سگمنت قدامی) را دارند ولی این فضا برای جاگذاری ایمپلنت کافی نبوده و لازم است ابتدا با استفاده از الاینرهای شفاف، دندانهای مجاور فضای بی دندانی حرکت داده شوند تا فضای کافی برای جاگذاری ایمپلنت ایجاد شود.

3- کیس هایی که متقاضی دندانپزشکی زیبایی و لبخند زیبا هستند ولی با کاربرد کامپوزیت و لمینت و … به تنهایی، زیبایی مد نظر آنها تامین نمی شود یا اگر هم تامین شود آن زیبایی، زیبایی پایداری نیست. در چنین کیسهایی، الاینرتراپی یک پیش نیاز کم نظیر برای درمان با لمینت یا کامپوزیت محسوب می شود. بدین ترتیب که ابتدا با استفاده از الاینرها، تا حد ممکن، موقعیت و جهت دندانها اصلاح می گردد ( بدون اینکه به ساختار دندان بر اثر تراش یا … آسیب برسد ) و سپس در مواردی که لازم است با استفاده از کامپوزیت یا لمینت یا … به زیبایی حداکثری مد نظر بیمار می رسیم.

4- بیماران غیر از کلاس یک که نامنظمی خفیف تا متوسط در ناحیه دندانهای قدامی دارند و به هر دلیل، خودشان تمایل دارند که فقط نامنظمی دندانهای قدامی آنها برطرف شود بدون اینکه دیگر روابط دندانی یا فکی ( کلاس دو یا سه – دنتال یا اسکلتال ) آنها اصلاح گردد.

5- بیمارانی که نامنظمی های شدید دندانی همچون چرخش شدید کانین ها را به همراه کرودینگ سگمنت قدامی دارند ولی حاضر به استفاده از سیم و براکت برای مدت طولانی نیستند . در چنین کیس هایی برای یک مقطع کوتاه زمانی از براکت و سیم برای اصلاح چرخش شدید کانین استفاده می شود و بقیه مدت درمان که زمانی طولانی تر می باشد با استفاده از الاینرها ادامه می یابد و بدین ترتیب، رضایت بیمار نیز جلب میگردد.

6-بیمارانی که قبلا از روشهای درمانی دیگر ارتودنسی همچون ارتودنسی ثابت استفاده کرده اند و اکنون در آنها ریلپس اتفاق افتاده است.

7- کیس های اکسترکشن که در آنها یکی از اینسایزورهای پایین، اکس می شوند.

8- بیماران دارای کراس بایت دندانی.

9- بیماران دارای اپن بایت یا دیپ بایت دنتال.

10- بیماران با مال اکلوژن کلاس 2 و یا 3 دندانی.
برای درمان چنین کیس هایی لازم است به همراه الاینر از مینی اسکرو، باتن و الاستیک هم استفاده گردد تا انکوریج لازم جهت ایجاد حرکات دندانی برای این بیماران تامین گردد.

در صورت استفاده از الاستیک ها و مینی اسکروها و باتن ها به همراه الاینرهای شفاف B-Align، این الاینرها در درمان مال اکلوژنهای کلاس دو و سه دنتال و همچنین اپن بایت و … نیز موثر واقع می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، لطفا روی این جمله کلیک (تب) کنید.

روند انجام کار به طور خلاصه به چه صورت می باشد؟

لابراتوار بهمن، با بالاترین دقت ممکن، طرح درمان پزشک معالج را در محیط دیجیتال سه بعدی، اجرایی می کند و پزشک معالج این امکان را دارد که قبل از ساختن الاینرها، نتیجه “Digital Orthodontic Setup” (مرتب نمودن دندانها در کامپیوتر و بصورت سه بعدی بر اساس اصول اکلوژن) را در کنار گزارش مفصل دریافتی از لابراتوار بهمن ببیند و آنرا از جهات مختلف بررسی نماید و در صورت تایید پزشک معالج بر “Setup” انجام شده، الاینرهای شفاف B-Align ساخته شده و به مطب تحویل میگردد 
لازم به ذکر است در پروسه تولید الاینرهای شفاف، بخش طراحی کامپیوتری ( CAD – ویرچوال ست آپ، انتخاب اتچمنتهای لازم و … ) دارای بالاترین درجه اهمیت است بطوری که اگر این بخش، بدون توجه به اصول بیسیک علم ارتودنسی و بدون اطلاع از بیومکانیک حرکات دندانی انجام گیرد حتی در صورتیکه از پیشرفته ترین پرینترهای سه بعدی و دیگر تجهیزات در بخش ساخت کامپیوتری الاینرها استفاده شود الاینرهای ساخته شده دارای تاثیر لازم و کافی جهت ایجاد حرکات دندانی نخواهند بود و الاینرتراپی محکوم به شکست خواهد بود.

جهت دریافت فایل صوتی کوتاهی که در آن روند سفارش و دریافت الاینرهای شفاف B-Align به تفضیل، توضیح داده میشود لطفا با لابرتوار تماس بگیرید. لازم به ذکر است جهت دریافت سرویس الاینرهای شفاف B-Align از لابراتوار بهمن لازم است حتما به این فایل صوتی، گوش دهید تا خدمات بهتر و منظم تری دریافت کنید.

تصاویر زیر ، تصاویر قبل و پس از درمان بیمار دانشگاه تهران می باشد که دارای کرودینگ دندانهای قدامی بالا و پایین بوده و توسط الاینرهای شفاف B-Align درمان شده است.

طرح درمان عضو محترم هیات علمی مربوطه ( از بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران) ، اکسپنشن طرفی هر دو قوس دندانی در ناحیه پری مولرها و کانین ها به همراه مقداری جزئی، استریپینگ کانتکتهای دندانهای قدامی بوده است و این طرح درمان، توسط لابراتوار ارتودنسی بهمن با استفاده از CAD/CAM اجرایی شده است. بدین ترتیب، کمبود فضا در سگمنت قدامی جبران شده و فضای لازم برای الاینمنت اینسایزورها و کانین ها بدست آمد.

نکته مهم این است که با کاربرد بجا و صحیح اتچمنتهای لازم روی دندانهای منتخب، حرکت باکالی هر هشت پری مولر ، بصورت کاملا bodily صورت گرفته و کوچکترین tilt باکالی در آنها مشاهده نمی گردد.
کاملا روشن است که ایجاد حرکات bodily ، روی اینسایزورها به مراتب راحتتر است همچنانکه در تصویر پس از درمان قوس دندانی پایین همین بیمار می بینیم که سنترال چپ بیمار، با حرکت bodily ، به صورتی بسیار خوب در قوس قرار گرفته است.

ویدیوی مربوط به حرکات دندانی در بیمار بالا – لازم به ذکر است برای حرکات دندانی انجام گرفته از اتچمنتهای لازم بر روی دندانهای منتخب، استفاده شده است که در این ویدیو مشاهده نمی گردد.

آقای 38 ساله که تمایل به رفع کراس بایت لترال ها و مرتب نمودن دندانهای بالا داشتند:

خانم 19 ساله که تمایل به رفع کرودینگ دندانهای قدامی پایین داشتند. توجه داشته باشید درمان بیمار هنوز تمام نشده است.

خانم 38 ساله که به گفته پزشک معالج، به دلایلی تمایل داشتند فقط ” دندانهای جلویی فک بالا ” مرتب شوند. در صورت رضایت بیمار برای درمان قوس دندانی پایین، قطعا نتیجه درمان بسیار بهتر می شد و اپن بایت قدامی ایشان نیز کاملا برطرف میشد.

قبل از درمان

پس از درمان

     خانم جوانتر که دندانهای هر دو فک ایشان درمان شد:             

قبل از درمان

پس از درمان

استفاده از تکنولوژی تحسین برانگیز آلمان و ایتالیا در ساخت الاینرهای شفاف B-Align 

الاینرتراپی توسط الاینرهای شفاف B-Align ، پیش نیازی غیر قابل انکار برای بسیاری از متقاضیان لمینت، کامپوزیت، فول سرام و …

انجام مجدد و رایگان طراحی کامپیوتری و بیش از 60 درصد تخفیف ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف B-Align

در صورتیکه کیفیت نتیجه درمان، کمتر از میزان پیش بینی شده توسط کامپیوتر باشد.

زمان کوتاه تحویل الاینرها به مطب

با توجه به اینکه تمام مراحل طراحی و ساخت الاینرهای B-Align با استفاده از تکنولوژی ایتالیایی و آلمانی در داخل ایران انجام می گردد مدت زمان تحویل الاینرها به مطب به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده است.

محاسبه منطقی هزینه ساخت الاینر

لابراتوار بهمن در مرحله ساخت الاینرها فقط بابت همان تعداد الاینری که بیمار به آن نیاز دارد هزینه دریافت می نماید بدین معنی که ما بیماران را از لحاظ هزینه ساخت الاینرها گروه بندی نمی کنیم چرا که ما معتقدیم وقتی بیمار شما برای درمان به طور مثال به 11 الاینر نیاز دارد دلیلی ندارد که شما هزینه ساخت 18 الاینر را بپردازید. در صورت وجود هر گونه ابهام در مورد این موضوع لطفا با لابراتوار تماس بگیرید تا توضیحات شفاهی به شما ارائه گردد.

ارتباط بی واسطه دندانپزشک با تیم انجام دهنده “ست آپ”

برای بسیاری از دندانپزشکان که به دنبال کسب نتیجه مطلوب درمانی هستند ارتباط و تعامل نزدیک با لابراتوار، امری پذیرفته شده و مسلم است و بخصوص در مورد سرویس Invisible Aligner که به هر حال، بخش اعظم موفقیت این سیستم درمانی، بستگی به چگونگی انجام ” ست آپ دیجیتال ” دارد، تنها راهی که می تواند به دندانپزشک کمک کند که با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به الاینر تراپی بیماران خود نماید همانا “ارتباط نزدیک و بی واسطه” با لابراتوار و تیم اجرایی مربوطه هست .لازم به توضیح است که دلیل اصلی برای رابطه بی واسطه دندانپزشک با لابراتوار به منظور بررسی ” ست آپ ” انجام شده و ایجاد تغییرات احتمالی مورد نظر دندانپزشک در آن می باشد و در واقع این  موضوع همان ClinCheck شرکت Invisalign است که در سیستم B-Align نه در غیاب تکنسین و در فضای صد در صد مجازی بلکه در تعامل بی واسطه با تکنسین یا تکنسینهای انجام دهنده ست آپ و همزمان در فضای مجازی انجام می گیرد و بی شک در موفقیت درمان تاثیر بسیار مهمی دارد.

سوپرایمپوزیشن موقعیت دندانهای بیمار، قبل و پس از درمان

با استفاده از نرم افزار قدرتمند Ortho(Dental) Studio Viewer که از همین وب سایت، قابل دانلود رایگان است دندانپزشکان این امکان را دارند تا مدلهای دندانی قبل و پس از درمان را سوپرایمپوز کرده و بتوانند تغییرات دندانی را به وضوح مشاهده نموده و نکات لازم را بررسی نمایند.

ارائه گزارش مفصل چندین صفحه ای به دندانپزشک

لابراتوار بهمن به منظور اطلاع دندانپزشک از جزئیات دقیق “ست آپ” انجام شده برای هر کیس وی، گزارش مفصل چندین صفحه ای ارائه می دهد که در آن موارد مهمی همچون محل و مقدار استریپینگ ( IPR )، میزان و جهت حرکت هر یک از دندانها، تعداد الاینرها و تمپلیتهای لازم برای درمان هر بیمار، تصاویر مدل های دندانی قبل و پس از درمان و … به اطلاع دندانپزشک می رسد. 

مشاهده استیج های متوالی درمان

دندانپزشکان با استفاده از نرم افزار Ortho Studio Viewer می توانند هر یک از مراحل مختلف درمان را مشاهده نموده و روند پیشرفت درمان را در یک محیط دیجیتال سه بعدی مورد بررسی قرار دهند.

جایگزین کردن سریع الاینرهای مفقود شده یا آسیب دیده بیمار

در برخی موارد که بیمار، الاینر خود را گم میکند، الاینر جدید مربوط به همان استیج، باید هرچه سریعتر آماده و توسط بیمار استفاده گردد تا در روند پیشرفت درمان خللی وارد نشود. در چنین مواردی لابراتوار بهمن در کوتاه ترین زمان ممکن، الاینر جدید مربوط به آن استیج خاص را با استفاده از شیلدهای شرکت SCHEU ساخته و به مطب تحویل می دهد.حتی اگر دندانپزشک نیز مدل پرینت شده مربوط به آن استیج خاص را گم کرده باشد لابراتوار بهمن، در سریعترین زمان ممکن، مدل مربوطه را با استفاده از فایل های موجود در بایگانی دیجیتال لابراتوار، پرینت سه بعدی کرده و الاینر مربوطه را ساخته و تحویل مطب می دهد.

دریاره ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی یک نوع درمان ارتودنسی بدون استفاده از هرگونه سیم و بند و براکت می باشد که در اصطلاح دندانپزشکی و ارتودنسی به آن ” Invisible Aligner System ” یا ” Clear Aligner System ” یا  ” Transparent Aligner System ” می گویند اگرچه در ایران، بسیاری از دندانپزشکان و متخصصان ارتودنسی و حتی یکی از معروفترین انجمنهای تخصصی ایرانی در این زمینه (در کمال تعجب) در وب سایت خود و همینطور در صحبتهای خود به اشتباه، آنرا ” اینویزالاین یا Invisalign ” توصیف می کنند.
.
در واقع، سیستم Invisalign یک برند معروف و شناخته شده در این زمینه می باشد که الاینرهای شفاف آن توسط لابراتوار بزرگ آمریکایی ” Align Technology ” تولید می شود و در حقیقت پیشتاز این تکنیک در جهان می باشد. لازم به ذکر است برندهای دیگری هم امروزه در کشورهای مختلف جهان در چنین سیستمی فعال هستند. برندهایی مثل Clear Correct و …
حکایت برند اینویزالاین در ارتودنسی همچون حکایت برند “کلینکس” در صنعت دستمال کاغذی است که عوام به اشتباه، تمام مارک های دستمال کاغذی را کلینکس می نامند.

مزیت سیستم B-Align نسبت به سیستم های مشابه خارجی

مزیت بسیار مهمی که سیستم B-Align نسبت به invisalign در “داخل ایران” دارد این است که لابراتوار اختصاصی ارتودنسی بهمن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته آلمان و ایتالیای، الاینرها را بر اساس “طرح درمان” متخصصان ارتودنسی، دندانپزشکان زیبایی و همچنین دندانپزشکان عمومی مسلط به درمان ارتودنسی، در داخل ایران تولید می کند و با اینکار از یک طرف هزینه لابراتواری تولید الاینر ( با دقت و کیفیت بالا ) را کاهش داده است که این موضوع باعث میشود هزینه دریافتی پزشک معالج از بیمار کاهش پیدا کند و از طرف دیگر در صورتیکه بیمار یکی از الاینرهای خود را گم کند یا بشکند یا به نوعی به آن آسیب برساند نیازی ندارد تا حدود 2 ماه صبر کند تا الاینر جایگزین خود را دریافت کند زیرا لابراتوار بهمن پس از حداکثر سه روز کاری الاینر جایگزین را تحویل مطب می دهد.
کیفیت الاینرهای B-Align  در حدی می باشد که به دنبال افزایش سفارشات این الاینرها از سوی متخصصان ارتودنسی و دندانپزشکان زیبایی و عمومی که به خاطر رضایت بیماران و پزشکان معالج از این سیستم رخ داد لابراتوار بهمن مجبور شد تمام بخش های دیگر لابراتوار اختصاصی ارتودنسی با بیش از 23 سال سابقه درخشان را تعطیل کند تا با تمرکز بیشتری به تولید الاینرهای با کیفیت بپردازد. در ادامه این صفحه می توانید عکس های قبل و پس از درمان سه بیمار از چندین بیمار درمان شده با الاینرهای B-Align را مشاهده نمائید.

یادآور میشود تعداد الاینرهایی که هر بیمار باید استفاده کند تا دندانهایش به اکلوژن نرمال برسد بستگی به میزان به هم ریختگی دندانی او دارد و توسط نرم افزار قدرتمند اختصاصی Dental Ortho Studio مشخص می گردد که با دقت بالایی که دارد تعداد الاینرهای لازم را محاسبه نموده و برای ارسال به پرینتر سه بعدی آماده می نماید.

B-Align

is a blend of orthodontic science

and

CAD\CAM technology  

جهت ارتباط با لابراتوار بهمن می توانید از راههای زیر استفاده نمائید:

شماره های تلفن:  02122514803 – 02122514821
شماره واتس اپ لابراتوار : 09011059980
آدرس ایمیل : bahmanlab@gmail.com