cost 2021-05-12T10:20:40+00:00

تعرفه خدمات الاینرهای شفاف B-Align 

قابل اجرا از 14 فروردین 1400

احتراما توجه متقاضیان ارجمند  الاینرهای شفافB-Align  را به نکات بسیار مهم ذیل جلب می نمائیم:

1- پزشک معالج می تواند عکسهای کامل و استاندارد داخل دهانی بیمار (از دریافت قالب برای برآورد هزینه لابراتواری معذوریم) را برای لابراتوار ارسال نماید تا لابراتوار به صورت تخمینی و با خطای کم با دیدن عکس های کامل و استاندارد از بیمار مربوطه، اعلام هزینه کند.

2- با این حال، اگر پزشک معالج اصرار داشته باشد که در هر صورت، طراحی دیجیتال سه بعدی برای کیس وی انجام گیرد تا بتواند ویدیوی نتیجه درمان را به صورت دیجیتال سه بعدی ببیند یا به بیمار خود نشان دهد یا آنرا در نرم افزار Ortho Studio باز کند هزینه اجرای هر طرح درمان بین پانصد هزار تومان تا یک میلیون تومان، بسته به میزان پیچیدگی کیس مربوطه می باشد و طراحی اتچمنتها برای کیس مربوطه زمانی انجام خواهد شد که کل مبلغ پیش پرداخت که در ستون سوم جدول بالا مشخص شده است به حساب لابراتوار واریز گردد. بدیهی است در صورت تصمیم به ساخت تری های مورد نیاز کیس مربوطه، هزینه های پرداخت شده تا آن مرحله از کل هزینه لابراتواری آن کیس، کسر خواهد شد و فقط باقیمانده هزینه به لابراتوار پرداخت خواهد شد.

3- در مورد کیس هایی که بیش از 20 تری دارند هزینه لابراتواری می تواند در دو یا سه مرحله پرداخت گردد که مرحله اول، به مبلغ یک میلیون تومان (در قالب پیش پرداخت) قبل از شروع کار روی کیس مورد نظر پرداخت شده و مرحله دوم، قبل از پرینت سه بعدی تری های سری اول پرداخت می گردد و باقیمانده مبلغ طی یک یا دو مرحله دیگر و حداکثر طی 2 ماه پرداخت می گردد و پس از پرداخت هر مرحله، تعدادی تری، معادل مبلغ پرداخت شده ساخته میشود و به مطب تحویل داده میشود. بدیهی است در صورت تمایل مطب به دریافت یکباره تمام تری ها کل مبلغ یکجا پرداخت می گردد.

4- ملتمسانه تقاضا می شود نکات ذکر شده در مورد اتچمنت گذاری ، قالبگیری، استریپینگ و همچنین نکاتی که باید توسط بیمار رعایت شوند حتما در طول درمان، مدنظر قرار گیرند تا از درمان ارتودنسی نامرئی با الاینرهای شفاف B-Align نتیجه مطلوب گرفته شود زیرا دریافت نتیجه مطلوب از درمان با الاینرهای شفاف B-Align برای لابراتوار بهمن دارای اهمیت بالایی است به طوری که اگر لابراتوار بهمن به این نتیجه برسد که یک ارتودنتیست یا دندانپزشک محترم یا بیمارشان نکات لازم برای موفقیت درمان را رعایت نمی کنند از پذیرش کیس جدید از آن پزشک گرامی معذور خواهد بود.

5- لابراتوار برای هر کیس فقط یکبار هزینه پیک ارسال جمعی الاینرها (و نه ارسال کارهای تکی یا دوتایی یا سه تایی یا … )  به مطب را می پردازد به این معنی که هزینه پیک ارسال قالبها و دیگر ملزومات به لابراتوار و همچنین هزینه پیک ارسال و دریافت های دیگر هر کیس (تری های تکی یا چندتایی)  در هر دو سو به عهده مطب می باشد.

6- هزینه ساخت ریتینر شفاف برای هر فک 200 هزار تومان می باشد. لازم به ذکر است ریتینر شفاف فقط برای کیس های B-Align ساخته می شود.

7- هزینه ساخت مجدد هر الاینر یا تمپلیت که در طول درمان به هر دلیلی آسیب ببیند یا تغییر فرم پیدا کند یا گم شود برای هر کیس تا سه تری، هر کدام 150 هزار تومان و از تری چهارم به بعد، هر تری 215 هزار تومان می باشد.

8- در صورت خواست پزشک معالج مبنی بر اجرای دو یا سه طرح درمان برای یک کیس با هدف انتخاب بهترین طرح درمان برای آن کیس، هزینه هر طرح درمان اضافی 500 هزار تومان می باشد.

9- الاینرها فقط به مطب یا کلینیک مربوطه و پرسنل آن تحویل داده میشوند و به داروخانه، سوپرمارکت، سرایدار، لابی من، همسایه، مطب کناری و غیره تحویل داده نخواهند شد.

10-جهت طراحی دقیق و ساخت الاینرهای دقیق، ما نیاز داریم که رکوردهای دقیقی از بیمار شما داشته باشیم بنابراین در صورت وجود نقص در قالبها، فایل های stl یا دیگر رکوردهای ارسالی چاره ای جز تکرار آنها نخواهد بود.

11- لابراتوار (لابراتوار بهمن که الاینرهای B-Align را می سازد یا لابراتوار Align Technology آمریکا که الاینرهای Invisalign را می سازد و یا دیگر لابراتوارهای شناخته شده  طراح و سازنده الاینر در دنیا) در قالب فایل های آموزشی صوتی و تصویری و به صورت تلفنی و یا حضوری، نکات لازم مورد توجه دکتر یا بیمارش را که برای موفقیت درمان لازم است ارائه کرده  و  می کند ولی چون کنترلی بر اجرای دقیق آن موارد ندارند نمی تواند موفقیت درمان ارتودنسی نامرئی را تضمین کند و اگر شرکتی یا لابراتواری چنین ادعایی دارد آن فقط یک ادعای تبلیغاتی می باشد. در عین حال، دکتر یا بیمارش می توانند با توجه به سابقه آن لابراتوار یا شرکت، در ساخت الاینرهای شفاف که باعث اتمام موفقیت آمیز کیسهای مختلف شده اند تصمیم بگیرد که با چه لابراتوار یا شرکتی کار کند.

12- مدت زمان مورد نیاز لابراتوار برای اسکن و آنالیز و طراحی دیجیتال سه بعدی الاینرها از تاریخ واریز وجه پیش پرداخت و دریافت مدارک بدون نقص، حدود 3 تا 5 روز کاری می باشد و مدت زمان لازم برای ساخت تری ها ( تمپلیت یا الاینر) از تاریخ واریز وجه و تائیدیه دکتر حدود 2 روز کاری برای تمپلیت و الاینر شماره 1 و حدود 8 روز کاری برای باقیمانده تری ها از تاریخ اعلام تائیدیه فیتنس تمپلیت می باشد.

13- اگر مدت درمان یک کیس، به دلایل مختلف همچون عدم مراجعه به موقع بیمار و یا افزایش بی دلیل مدتی که هر الاینر باید استفاده گردد (مدت استفاده هر الاینر بین 10 تا حداکثر 15 روز و 22 ساعت در شبانه روز است) و دلایلی از این قبیل، طولانی گردد الاینرهای ریفاینمنت وی ممکن است مشمول درصدی افزایش هزینه گردد.