درباره لابراتوار ارتودنسی بهمن 2022-03-17T18:06:33+03:30

من آقای علیرضا بهمن را از سالها قبل از زمانی که در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بعنوان دانشجوی دوره تربیت تکنسین مشغول تحصیل بودند و بعدا در طی چهار سال همکاری ایشان در مطب من و بعدا از زمانی که خود ، لابراتوار ارتودنسی داشته اند بخوبی می شناسم . آقای بهمن نه تنها در کار خود مهارت و ورزیدگی کامل دارد بلکه همواره در جهت بهبود کیفیت کار خود می کوشد و همیشه در جستجو و یادگیری و بالا بردن دانش خود کوشا بوده است.

خوش آمدید.
علیرضا بهمن هستم. دوره پروتز دندان را در سال 1374 در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساندم . طی 26 سال گذشته افتخار داشته ام در خدمت برخی از اساتید بنام ارتودنسی ایران همچون آقای دکتر علی اکبر بهرمان (پدر ارتودنسی ایران) باشم. چهار سال ارائه سرویس به آقای دکتر بهرمان ( و تیمشان ) در مطب شخصی ایشان، فرصت خوبی برای من بود تا تجارب و دانش خود را در ارتباط با انواع مختلف دستگاههای تخصصی ارتودنسی افزایش دهم و سپس اقدام به تاسیس لابراتوار اختصاصی ارتودنسی کنم که به همراه تیمی از تکنسینهای کارآزموده توانست به صورت رضایتبخشی به تعداد زیادی از متخصصان محترم ارتودنسی و دندانپزشکان ارجمند سرویس دهد.

ما در سال 1390 زمانیکه هیچ دانشگاه، لابراتوار و شرکت ایرانی اقدام به ارائه سرویس های مرتبط با تکنولوژی CAD/CAM ارتودنسی (ارتودنسی دیجیتال سه بعدی) نکرده بود و یا ریسک وارد شدن به آن را نمی پذیرفت با هزینه شخصی اقدام به خرید اولین اسکنر سه بعدی مرتبط با ارتودنسی و نرم افزار های اختصاصی آن از شرکت Maestro 3d ایتالیا کردیم و برای اولین بار در ایران مدل های دیجیتال سه بعدی ارتودنسی را ارائه دادیم که با استقبال زیادی از سوی دانشگاههای مختلف ایران همچون شهید بهشتی، شاهد، آزاد، تهران ، همدان، تبریز و …. همچنین بعضی ارتودنتیستها مواجه شد.
در سال 1394 عملا وارد حیطه الاینرهای شفاف شدیم . حیطه ای که به دلیل مزایای فوق العاده آن به اعتقاد بسیاری از ارتودنتیستها و دندانپزشکان، در آینده نزدیک، درمانهای ارتودنسی را دچار تحول عظیمی خواهد کرد و به دلیل پیشرفتهای سریعی که در آن در حال وقوع است به زودی در بسیاری از کیس های ارتودنسی، جایگزین ارتودنسی معمول با براکت و سیم و … خواهد شد.

با هدف ارائه الاینرهای شفاف دقیق و موثرتر ، ما فعلا تمام توان، انرژی و زمان خود را بر طراحی کامپیوتری و ساخت کامپیوتری الاینرهای شفاف متمرکز کرده ایم و در زمینه ساخت دستگاههای ارتودنسی و دیگر سرویس های لابراتوار ارتودنسی، تا اطلاع بعدی، هیچ سرویسی ارائه نخواهیم داد. ممنون از اینکه از وب سایت ما دیدن می کنید یا از ما سرویس دریافت می کنید و اگر قصد دارید برای اولین بار از ما سرویس الاینر شفاف دریافت کنید مطمئن باشید ما تمام تجربه و آگاهی خود را به کار می گیریم تا شما از بیمار کاندید الاینرتراپی خود نتیجه رضایتبخش بگیرید.

اطلاعات تماس با ما:

تلفن:  02122514803  –  02122514821

تلگرام: 09011059980

ایمیل: bahmanlab@gmail.com