الاینرهای شفاف 2023-04-22T12:46:18+03:30

B-Align

جایگزین عالی و تقریبا نامرئی برای ارتودنسی معمول با سیم و بند و براکت – از سال 1393 تاکنون

خوش آمدید

با استفاده از نرم افزار اوریجینال قدرتمند Dental Studio  ایتالیا طرح درمان شما را به نحوی واقع بینانه و با توجه به خصوصیات شیت های آلمانی و همچنین با توجه به سن، شرایط تک تک دندانها و اکلوژن و لثه بیمار، شبیه سازی می کنیم تا قبل از شروع درمان، نتیجه آنرا ببینید و در صورت لزوم، آنرا اصلاح کنید. سپس بر اساس اصول بیومکانیک حرکات دندانی، اتچمنتها را طوری طراحی می کنیم که با کمترین تعداد ممکن اتچمنت، حرکات دندانی که در کامپیوتر برنامه ریزی شده اند واقعا در دهان بیمار اتفاق بیافتند …

  • 28 سال تجربه اختصاصی ارتودنسی

  • 12 سال تجربه ارتودنسی دیجیتال سه بعدی 

  • همکاری با دندانپزشکان و متخصصان Invisalign Certified

  • کاربرد نسخه اوریجینال نرم افزار DENTAL STUDIO  ایتالیا

  • استفاده از پرینترهای سه بعدی  DLP و LCD و DUP 

  • بهره گیری از دستگاه Pressure Former شرکت Scheu Dental آلمان

  • استفاده از پرسنل کارآزموده

  • با مجوز رسمی از وزارت بهداشت

Only Clear Aligners

تمام تجربه، دانش، انرژی و توجه ما روی طراحی و ساخت دیجیتال سه بعدی الاینرهای شفاف، متمرکز شده است. نتیجه این امر، افزایش دقت، کیفیت و البته سرعت در ساخت و ارائه الاینرهای شفاف به شماست.

* ساخت الاینرهای اثربخش از طریق برنامه ریزی و طراحی واقع بینانه حرکات دندانی مختص هر بیمار و با در نظر گرفتن سن، شرایط لثه، وضعیت ریشه دندانها، روابط دندانها و فکین وی با یکدیگر و البته انتظار بیمار و دکترش از درمان.

* ارائه اطلاعات و راهنمایی های لازم به پزشک معالج و بیمارش که در واقع، دو راس از سه راس مثلث “الاینرتراپی موفق” هستند و بدون عملکرد صحیح آنها در طول درمان، احتمال موفقیت الاینرتراپی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

 * لحاظ کردن اصول بیومکانیک در طراحی اتچمنت ها به منظور ایجاد حرکات کنترل شده دندانی در محیط واقعی دهان بیمار و نه فقط در کامپیوتر.

شکست درمان با الاینرهای شفاف، دلایل مشخصی دارد که با پیشگیری از آن دلایل می توان الاینرتراپی موفقی را تجربه کرد. برای آگاهی از این دلایل، پیشنهاد می کنیم حتما به فایل صوتی کوتاه زیر گوش دهید:

      Failure Causes of Aligner Therapy

الاستیسیتی الاینرهای شفاف B-Align سبب میشود این الاینرها حتی تحت فشارها و نیروهای زیاد هم تغییر فرم پیدا نکنند.
در این ویدیو قبل از اینکه عمدا فشار و نیروی زیاد جهت تغییر فرم عمدی یکی از این الاینرها به الاینر وارد کنیم فیتنس الاینر را روی مدل پرینت شده چک می کنیم و سپس تلاش می کنیم با اعمال نیروی زیاد، فرم الاینر را تغییر دهیم ولی مشاهده میشود حتی پس از تلاش عمدی برای تغییر فرم الاینر، فیتنس آن روی مدل پرینت شده خیلی خوب است و این نشان می دهد خاصیت الاستیسیتی بالای این الاینرها مانع از تغییر فرم آنها میشود و این یکی از دلایل مهم موفقیت درمان با این الاینرهاست.

امروزه الاینرتراپی (ارتودنسی نامرئی به وسیله الاینرهای شفاف) به دلیل مزایای بی نظیر آن، مورد توجه ویژه بسیاری از متخصصان ارتودنسی، دندانپزشکان و حتی بسیاری از مردم در کشورهای مختلف جهان قرار گرفته است به نحوی که بعضی از کشورها طی پنج سال اخیر انجمن های تخصصی الاینر را تاسیس کرده اند و با هدف گسترش کاربرد درمان ارتودنسی نامرئی بجای ارتودنسی معمول با بند و براکت، در آن انجمن ها به بحث و تبادل نظر تخصصی و عمومی در مورد ارتودنسی نامرئی می پردازند و بعضا کنگره های تخصصی هم در این باره برگزار می نمایند. در اینجا لینک وب سایت برخی از این انجمن ها را می بینیم:

*جامعه الاینر آمریکا

*انجمن الاینر آلمان

*جامعه الاینر اروپا

*جامعه الاینر فرانسه

*آکادمی الاینر ژاپن

*آکادمی الاینر آمریکا

*جامعه الاینر ایتالیا

*انجمن ارتودنتیست های متخصص الاینر تایوان

*انجمن بین المللی متخصصان الاینر

جهت طرح سوالات و ابهامات خود لطفا با ما تماس بگیرید:
02122514821
02122514803
واتس اپ: 09011059980

سوپرایمپوزیشن موقعیت دندانهای بیمار، قبل و پس از درمان

با استفاده از نرم افزار قدرتمند Ortho(Dental) Studio Viewer که از همین وب سایت، قابل دانلود رایگان است دندانپزشکان این امکان را دارند تا مدلهای دندانی قبل و پس از درمان را سوپرایمپوز کرده و بتوانند تغییرات دندانی را به وضوح مشاهده نموده و نکات لازم را بررسی نمایند.

ارائه گزارش مفصل چندین صفحه ای به دندانپزشک

لابراتوار بهمن به منظور اطلاع دندانپزشک از جزئیات دقیق “ست آپ” انجام شده برای هر کیس وی، گزارش مفصل چندین صفحه ای ارائه می دهد که در آن موارد مهمی همچون محل و مقدار استریپینگ ( IPR )، میزان و جهت حرکت هر یک از دندانها، تعداد الاینرها و تمپلیتهای لازم برای درمان هر بیمار، تصاویر مدل های دندانی قبل و پس از درمان و … به اطلاع دندانپزشک می رسد. 

استفاده از تکنولوژی تحسین برانگیز آلمان و ایتالیا در ساخت الاینرهای شفاف B-Align 

الاینرتراپی توسط الاینرهای شفاف B-Align ، پیش نیازی غیر قابل انکار برای بسیاری از متقاضیان ایمپلنت، لمینت، کامپوزیت، فول سرام و …

مشاهده استیج های متوالی درمان

دندانپزشکان با استفاده از نرم افزار Ortho Studio Viewer می توانند هر یک از مراحل مختلف درمان را مشاهده نموده و روند پیشرفت درمان را در یک محیط دیجیتال سه بعدی مورد بررسی قرار دهند.

جایگزین کردن سریع الاینرهای مفقود شده یا آسیب دیده بیمار

در برخی موارد که بیمار، الاینر خود را گم میکند، الاینر جدید مربوط به همان استیج، باید هرچه سریعتر آماده و توسط بیمار استفاده گردد تا در روند پیشرفت درمان خللی وارد نشود. در چنین مواردی لابراتوار بهمن در کوتاه ترین زمان ممکن، الاینر جدید مربوط به آن استیج خاص را با استفاده از شیلدهای شرکت SCHEU ساخته و به مطب تحویل می دهد.حتی اگر دندانپزشک نیز مدل پرینت شده مربوط به آن استیج خاص را گم کرده باشد لابراتوار بهمن، در سریعترین زمان ممکن، مدل مربوطه را با استفاده از فایل های موجود در بایگانی دیجیتال لابراتوار، پرینت سه بعدی کرده و الاینر مربوطه را ساخته و تحویل مطب می دهد.