workflow 2021-06-26T08:31:28+00:00

B-Align 
workflow

روند ارائه سرویس الاینرهای شفاف B-Align به طور خلاصه:

قدم اول: ارسال عکس های استاندارد بیمار به واتس اپ لابراتوار 09011059980

قدم دوم: تخمین و اعلام حدود هزینه لابراتواری و مدت درمان به مطب

قدم سوم: قالبگیری (یا اسکن) و ارسال قالبها (یا فایل های stl) و تصویر رسید پیش پرداخت به لابراتوار

قدم چهارم: ارسال ویدیو و تصاویر حاصل از شبیه سازی دیجیتال سه بعدی طرح درمان شما به مطب

قدم پنجم: واریز هزینه الاینرها و دریافت الاینرها طی حد اکثر ده روز کاری

نکات بسیار مهمی که لازم است قبل از شروع کار، آنها را بدانید:

1- لطفا از بیمار، عکس های داخل دهانی و خارج دهانی استاندارد ارتودنسی همچون نمونه های موجود در پایین همین صفحه گرفته و به لابراتوار واتس اپ نمائید 09011059980 ( لازم به ذکر است که می توانید این عکس ها را با استفاده از موبایل خودتان و با کاربرد آینه داخل دهانی نیز بگیرید).

2- قالبگیری ترجیحا با استفاده از سیلیکونهای افزایشی نوع A مثل پاناسیل انجام گیرد مگر اینکه این مواد قالبگیری در دسترس نباشند که در آنصورت می توانید با دیگر مواد سیلیکونی یا حتی آلژینات قالبگیری کنید و نکته مهم اینکه حتما قالبهای “بسیار دقیق” با خصوصیاتی که در صفحه قالبگیری به آنها اشاره شده است ارسال فرمائید. لطفا حتما این جمله را کلیک (لمس) کنید و در صفحه ای که باز میشود تمامی موارد لازم برای قالبگیری دقیق را رعایت بفرمائید تا از تکرار قالبگیری پیشگیری گردد.

3- بسیار مهم است که اگر بیمارتان دارای ایمپلنت، کراون، بریج، لمینت، کامپوزیت یا هر موردی شبیه به این موارد است که یا نباید به دندان فشار وارد شود یا نباید دندان، حرکت کند و یا نباید برای آن اتچمنت در نظر گرفته شود حتما آن موارد را به لابراتوار اطلاع دهید.

4- انتظار بیمار از درمان را با ذکر جزئیات به لابراتوار اعلام نمائید.

5- اگر طرح درمان خاصی مد نظرتان است آنرا به لابراتوار اعلام نمائید در غیر اینصورت به لابراتوار بفرمائید تا بر اساس تجربه همکاران ارتودنتیست یا دندانپزشکتان که کیس های مشابه کیس شما را سفارش داده اند طرح درمان مناسب کیس شما اجرا و شبیه سازی شود.

6- در صورتیکه که قالبهای (یا فایل های STL ) شما ایرادی نداشته باشند و مدارک اعلامی مربوطه، کامل باشند طی 3 تا 5 روز کاری، اسکن سه بعدی و پری ست آپ، آنالیز، ست آپ و در نهایت، شبیه سازی دیجیتال سه بعدی طرح درمان شما انجام شده و ویدیو و تصاویر آن خدمتتان ارسال می گردد تا بتوانید قبل از اینکه درمانتان را شروع کنید نتیجه آنرا بصورت دیجیتال سه بعدی ببینید و به بیمارتان نشان دهید و اگر اصلاحی مد نظرتان است آنرا به لابراتوار اعلام کنید تا انجام شود. لازم به ذکر است که در این مرحله، تعداد دقیق الاینرها ( و به تبع آن، هزینه لابراتواری و حدود مدت درمان) به شما اعلام می گردد.

7- پس از واریز هزینه الاینرها، مدلهای دندانی مربوطه با دقت بسیار بالا (صافی سطح عالی و ثبت دقیق اتچمنتها و فرم دندانها) و با استفاده از پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی DLP, DUP و LCD پرینت سه بعدی شده و سپس شیت های با کیفیت بالا با استفاده از دستگاه Pressure Former از شرکت Scheu Dental  آلمان روی مدل های دندانی که قبلا پرینت شده اند پرس می شوند (دقت کنید که ما به هیچ عنوان از دستگاههای وکیوم فرمر مرسوم در بیشتر لابراتوارها و مطب ها استفاده نمی کنیم) و سپس طی یک تکنیک منحصر به فرد ناشناخته به طوری که الاینرها دچار راکینگ نشوند و یا اصطلاحا تاب بر ندارند الاینرهای شما آماده شده و در بسته بندی کاملا بهداشتی حضورتان ارسال خواهند شد.

8- برای آگاهی از نکات مهم در مورد اتچمنت گذاری در کلینیک لطفا این جمله را کلیک (لمس) نمائید.

9- برای آگاهی از نکات مهم در مورد استریپینگ احتمالی مورد نیاز برای برخی کیس ها لطفا این جمله را کلیک(لمس) نمائید.

10- نکاتی که بیمارتان باید درطول درمان، آنها را رعایت کند تا از درمان نتیجه بگیرد در کاغذی در باکس الاینرها قرار می گیرد بنابراین به وی صراحتا بفرمائید که اگر آن موراد را در طول درمان رعایت نکند از درمان خود نتیجه نخواهد گرفت.

11- در طول درمان در کنار شما هستیم تا از درمان خود نتیجه بگیرید و این مهم زمانی اتفاق می افتد که نکاتی که خدمتتان ارائه می شود در شروع درمان و در طول درمان، توسط شما و بیمارتان رعایت گردند.

*** نکات بسیار مهم در عکسبرداری

* لطفا هنگام عکسبرداری ، همیشه لبها و گونه ها را بطور کامل کنار بزنید طوری که سطوح مورد نظر دندانی، کاملا قابل مشاهد باشند.

*عکسهای نمای اکلوزال دندانها حتما عمود بر نمای اکلوزال باشد.( با استفاده از آیینه داخل دهانی)

* هنگام عکسبرداری از نمای باکال چپ و راست حتما روابط دندانهای شش و هفت بالا و پایین مشخص باشند.

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای روبرو حتما با لبخند عریض باشد.

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای لترال حتما با لبخند عریض باشد.