workflow 2022-08-30T11:54:50+04:30

B-Align 
workflow

روند ارائه سرویس الاینرهای شفاف B-Align به طور خلاصه:

قدم اول: ارسال عکس های استاندارد بیمار به واتس اپ لابراتوار 09011059980 و تکمیل فرم آنلاین مربوط به هر کیس ( که کمتر از 1 دقیقه زمان می برد) ( در صورتیکه خود مطمئن نیستید کیس مربوطه، کاندید هست یا خیر و یا می خواهید حدود هزینه لابراتواری را بدانید)

قدم دوم: تخمین و اعلام حدود هزینه لابراتواری به مطب

قدم سوم: ارسال موارد لازم به لابراتوار – این موارد در بخش بعدی در همین صفحه بیان شده اند.

قدم چهارم: انجام ست آپ بر اساس طرح درمان مد نظر شما و ارسال تصاویر نتیجه نهایی درمان به واتس اپ شما

قدم پنجم: تائید نتیجه نهایی درمان و واریز بخش دوم هزینه ها توسط درمانگر مربوطه سپس تنظیم زمانبندی حرکات دندانی و طراحی اتچمنتها توسط لابراتوار و ارسال فایلها جهت پرینت سه بعدی و در آخر، ارسال تمپلیت ها و الاینرهای شماره 1 به مطب (جهت بررسی فیتنس تمپلیت و الاینر) طی حداکثر چهار روز کاری 

موارد لازم برای شروع به کار هر کیس:

1- قالبهای دقیق هر دو فک (یا فایل های STL حاصل از اسکن داخل دهانی)، حتی اگر قرار است تنها یک فک درمان شود. ( ترجیحا قالبها سیلیکون افزایشی نوع A مثل پاناسیل باشند ولی اگر به هر دلیل این مواد قالبگیری در دسترس نیست حتی آلژینات هم مورد قبول است(درمورد مطب های داخل تهران) ولی در هر صورت قالبها از هر نوعی که باشد باید بدون کوچکترین ایراد باشند (لطفا این جمله را لمس کنید و محتوای صفحه لود شده را به طور کامل مطالعه بفرمائید).

2- تکمیل فرم الکترونیک برای هر کیس . با لمس این جمله، فرم مذکور برایتان باز میشود.

3- تصویر پانارومیک دندانهای بیمار.

4- تصویر رسید پیش پرداخت دو میلیون تومانی بابت آنالیز دیجیتال و ست آپ کیس مذکور برای مشاهده تصاویر نتیجه نهایی درمان.

5- فتوهای استاندارد داخل دهانی و خارج دهانی بیمار دقیقا مطابق نمونه های ذیل – لطفا به توضیحات عکسبرداری توجه بفرمائید:

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای روبرو حتما با لبخند عریض باشد.

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای لترال حتما با لبخند عریض باشد.

*** نکات بسیار مهم در عکسبرداری

* لطفا هنگام عکسبرداری ، همیشه لبها و گونه ها را بطور کامل کنار بزنید طوری که سطوح مورد نظر دندانی، کاملا قابل مشاهد باشند.

*عکسهای نمای اکلوزال دندانها حتما عمود بر نمای اکلوزال باشد.( با استفاده از آیینه داخل دهانی)

* هنگام عکسبرداری از نمای باکال چپ و راست حتما روابط دندانهای شش و هفت بالا و پایین مشخص باشند.

لطفا توجه فرمائید:

1- در صورتیکه که قالبهای (یا فایل های STL ) شما ایرادی نداشته باشند و مدارک اعلامی مربوطه، کامل باشند طی 3 تا 5 روز کاری، اسکن سه بعدی و پری ست آپ، آنالیز و ست آپ اولیه کیس شما انجام شده و تصویر نتیجه نهایی درمان از نماهای مختلف حضورتان ارسال می گردد تا پس از بررسی و تائید نتیجه درمان توسط شما و پرداخت مرحله دوم، ست آپ نهایی شده، خروجی ویدیوی حرکات دندانی گرفته شده و خدمتتان ارسال گردد. سپس طراحی اتچمنتها انجام شده و مدل های دندانی مربوطه در نوبت پرینت سه بعدی قرار میگیرند. تمپلیت و الاینرهای شماره 1 طی حدود 4 روز کاری حضورتان ارسال می گردد تا پس ار چک کردن تمپلیتها و الاینرهای شماره 1 باقی الاینرها نیز طی حداکثر 10 روز کاری به مطب ارسال گردند.  

2- پس از واریز هزینه الاینرها، مدلهای دندانی مربوطه با دقت بسیار بالا (صافی سطح عالی و ثبت دقیق اتچمنتها و فرم دندانها) و با استفاده از پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی DLP, DUP و LCD پرینت سه بعدی شده و سپس شیت های با کیفیت بالا با استفاده از دستگاه Pressure Former از شرکت Scheu Dental  آلمان روی مدل های دندانی که قبلا پرینت شده اند پرس می شوند (دقت کنید که ما به هیچ عنوان از دستگاههای وکیوم فرمر مرسوم در بیشتر لابراتوارها و مطب ها استفاده نمی کنیم) و سپس طی یک تکنیک منحصر به فرد ناشناخته به طوری که الاینرها دچار راکینگ نشوند و یا اصطلاحا تاب بر ندارند الاینرهای شما آماده شده و در بسته بندی کاملا بهداشتی حضورتان ارسال خواهند شد.

3- برای آگاهی از نکات مهم در مورد اتچمنت گذاری در کلینیک لطفا این جمله را کلیک (لمس) نمائید.

4- برای آگاهی از نکات مهم در مورد استریپینگ احتمالی مورد نیاز برای برخی کیس ها لطفا این جمله را کلیک(لمس) نمائید.

5- نکاتی که بیمارتان باید درطول درمان، آنها را رعایت کند تا از درمان نتیجه بگیرد در کاغذی در باکس الاینرها قرار می گیرد بنابراین به وی صراحتا بفرمائید که اگر آن موراد را در طول درمان رعایت نکند از درمان خود نتیجه نخواهد گرفت.

6- در طول درمان در کنار شما هستیم تا از درمان خود نتیجه بگیرید و این مهم زمانی اتفاق می افتد که نکاتی که خدمتتان ارائه می شود در شروع درمان و در طول درمان، توسط شما و بیمارتان رعایت گردند.