workflow 2023-10-07T11:35:48+03:30

B-Align 
workflow

روند ارائه سرویس الاینرهای شفاف B-Align به طور خلاصه:

قدم اول:تکمیل فرم آنلاین اطلاعات عمومی و تخصصی بیمار در لینک http://www.bahmanortholab.com/form و اتچ نمودن موارد لازم همچون تصویر رسید پرداخت 2.5 میلیون تومانی و فتوهای استاندارد داخل دهانی و خارج دهانی و OPG بیمار در فرم و سپس ارسال آن (تصویر رسید پیش پرداخت و همچنین فتوها و OPG را می توانید از طریق ایمیل یا واتس اپ هم ارسال نمائید)

قدم دوم: انجام ست آپ بر اساس طرح درمان مد نظر شما و ارسال ویدیو حرکات دندانی و تصاویر نتیجه نهایی درمان به واتس اپ یا ایمیل شما جهت تائید.

قدم سوم: تائید نتیجه نهایی درمان توسط شما و پرداخت هزینه الاینرها توسط مطب و ارسال فایلها جهت پرینت سه بعدی و در آخر، ارسال تمپلیت ها و الاینرهای شماره 1 به مطب (جهت بررسی فیتنس الاینر شماره 1) طی حداکثر چهار روز کاری از تاریخ پرداخت هزینه الاینرها.

قدم چهارم: ارسال باقی الاینرها به مطب پس از اعلام تائیدیه دکتر در مورد فیتنس الاینر شماره 1 ( حدود 10 روز کاری از تاریخ اعلام تائیدیه فیتنس)

موارد لازم برای شروع به کار هر کیس:

1- قالبهای دقیق هر “دو فک” (یا فایل های STL حاصل از اسکن داخل دهانی که می توانند از طریق فرم آنلاین یا ایمیل یا واتس اپ به لابراتوار ارسال گردند)، حتی اگر قرار است تنها یک فک درمان شود. ( ترجیحا قالبها سیلیکون افزایشی نوع A مثل پاناسیل باشند ولی اگر به هر دلیل این مواد قالبگیری در دسترس نیست حتی آلژینات هم مورد قبول است(درمورد مطب های داخل تهران) و در مورد قالبهای آلژیناتی مطب های خارج از تهران، لطفا قالبها سریعا ریخته شده و کست های مربوطه “بصورت ایمن” بسته بندی شده و ارسال گردند. ولی در هر صورت قالبها از هر نوعی که باشد باید بدون کوچکترین ایراد باشند (لطفا این جمله را لمس کنید و محتوای صفحه لود شده را به طور کامل مطالعه بفرمائید).

2- تکمیل فرم الکترونیک برای هر کیس . با لمس این جمله، فرم مذکور برایتان باز میشود.

3- تصویر پانارومیک دندانهای بیمار (قابل اتچ کردن و ارسال از داخل فرم آنلاین)

4- تصویر رسید پرداخت هزینه پکیج(قابل اتچ کردن و ارسال از داخل فرم آنلاین)

5- فتوهای استاندارد داخل دهانی و خارج دهانی بیمار (قابل اتچ کردن و ارسال از داخل فرم آنلاین) دقیقا مطابق نمونه های ذیل – لطفا به توضیحات عکسبرداری توجه بفرمائید:

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای روبرو حتما با لبخند عریض باشد.

لطفا یکی از عکس های خارج دهانی از نمای لترال حتما با لبخند عریض باشد.

*** نکات بسیار مهم در عکسبرداری

* لطفا هنگام عکسبرداری ، همیشه لبها و گونه ها را بطور کامل کنار بزنید طوری که سطوح مورد نظر دندانی، کاملا قابل مشاهد باشند.

*عکسهای نمای اکلوزال دندانها حتما عمود بر نمای اکلوزال باشد.( با استفاده از آیینه داخل دهانی)

* هنگام عکسبرداری از نمای باکال چپ و راست حتما روابط دندانهای شش و هفت بالا و پایین مشخص باشند.

لطفا توجه فرمائید:

1- در صورتیکه که قالبهای (یا فایل های STL ) شما ایرادی نداشته باشند و مدارک اعلامی مربوطه، کامل باشند طی 3 تا 5 روز کاری، اسکن سه بعدی، پری ست آپ، آنالیز و ست آپ اولیه کیس شما انجام شده و تصاویر نتیجه نهایی درمان از نماهای مختلف به همراه ویدیوی اولیه “ست آپ” حضورتان ارسال می گردد تا پس از بررسی و تائید نتیجه درمان توسط شما و پرداخت مرحله دوم، حرکات دندانی به طور “دقیق” و با در نظر گرفتن واقعیت های مهم درمانی، برنامه ریزی شده، طراحی اتچمنتها انجام گیرد و مدل های دندانی مربوطه در نوبت پرینت سه بعدی قرار گیرند. تمپلیت و الاینرهای شماره 1 طی حدود 4 روز کاری حضورتان ارسال می گردد تا پس ار چک کردن تمپلیتها و الاینرهای شماره 1 باقی الاینرها نیز طی حداکثر 10 روز کاری به مطب ارسال گردند.  

2- پس از واریز هزینه الاینرها، مدلهای دندانی مربوطه با دقت بسیار بالا (صافی سطح عالی و ثبت دقیق اتچمنتها و فرم دندانها) و با استفاده از پرینترهای سه بعدی با تکنولوژی DLP, DUP و LCD پرینت سه بعدی شده و سپس شیت های با کیفیت بالا با استفاده از دستگاه Pressure Former از شرکت Scheu Dental  آلمان روی مدل های دندانی که قبلا پرینت شده اند پرس می شوند (دقت کنید که ما به هیچ عنوان از دستگاههای وکیوم فرمر مرسوم در بیشتر لابراتوارها و مطب ها استفاده نمی کنیم) و سپس طی یک تکنیک منحصر به فرد ناشناخته به طوری که الاینرها دچار راکینگ نشوند و یا اصطلاحا تاب بر ندارند الاینرهای شما آماده شده و در بسته بندی کاملا بهداشتی حضورتان ارسال خواهند شد.

3- برای آگاهی از نکات مهم در مورد اتچمنت گذاری در کلینیک لطفا این جمله را کلیک (لمس) نمائید.

4- برای آگاهی از نکات مهم در مورد استریپینگ احتمالی مورد نیاز برای برخی کیس ها لطفا این جمله را کلیک(لمس) نمائید.

5- نکاتی که بیمارتان باید درطول درمان، آنها را رعایت کند تا از درمان نتیجه بگیرد در کاغذی در باکس الاینرها قرار می گیرد بنابراین به وی صراحتا بفرمائید که اگر آن موراد را در طول درمان رعایت نکند از درمان خود نتیجه نخواهد گرفت.

6- در طول درمان در کنار شما هستیم تا از درمان خود نتیجه بگیرید و این مهم زمانی اتفاق می افتد که نکاتی که خدمتتان ارائه می شود در شروع درمان و در طول درمان، توسط شما و بیمارتان رعایت گردند.