اتچمنت گذاری در ارتودنسی نامرئی B-Align 2021-06-26T09:44:55+04:30

C O M P O S I T E 

 A T T A C H M E N T S

با طراحی صحیح و بجای اتچمنتهای کامپوزیتی در لابراتوار و البته با باند کردن آنها توسط دندانپزشک در محل دقیق روی دندان و به شکل خواسته شده، حرکات دندانی که الاینرها ایجاد می کنند بصورت کنترل شده خواهند بود.

در بیشتر کیس های کاندید ارتودنسی نامرئی، اتچمنتها نقش بسیار مهم و حیاتی، در پیشبرد درمان بازی می کنند به طوری که انجام بسیاری حرکات “کنترل شده” دندانی، اساسا بدون وجود اتچمنتهای کامپوزیتی، غیرممکن است. این برجستگی های کامپوزیتی، توسط پزشک معالج و با استفاده از تمپلیت (Template) که به عنوان یک راهنمای عالی برای اتچمنت گذاری در درمان با الاینرهای شفاف به کار می روند و ظاهری شبیه الاینر دارد، بر روی دندانهای مشخصی قرار می گیرند.
تمپلیت توسط ما با استفاده از تکنولوژی CAD/CAM ساخته شده و به مطب ارسال می گردد و جهت اتچمنت گذاری در ابتدای درمان و یا میانه درمان به کار می رود.

این ویدیوی کوتاه، نحوه اتچمنت گذاری را به نمایش می گذارد:

جهت مشاهده برخی نمونه کیس های انجام شده با الاینرهای شفاف B-Align می توانید با لمس این آیکون، وارد صفحه ما در اینستاگرام شوید.

جهت طرح سوالات یا ابهامات خود در مورد اتچمنت گذاری و یا اطلاع از نحوه دریافت سرویس الاینرهای شفاف (ارتودنسی نامرئی) ، از طریق یکی از راههای زیر در خدمتتان هستیم:

شماره های تماس:  02122514803 – 02122514821
شماره واتس اپ لابراتوار : 09011059980
آدرس ایمیل : bahmanlab@gmail.com